menu ikon
ANA SAYFA DESTEK PAKETİ ASKIDA FATURA AİLE DESTEK PAKETİ ANNE-BEBEK DESTEK PAKETİ EĞİTİM DESTEK PAKETİ ULAŞIM DESTEK PAKETİ SIKÇA SORULAN SORULAR İLETİŞİM

HEDİYE OLUŞTUR #BİRLİKTEBAŞARACAĞIZ #BİRLİKTEBAŞARACAĞIZ

DESTEK PAKETİ

6 Şubat’ta yaşanan Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, yaralılara acil şifalar diliyoruz…

Kıymetli Hayırsever;

Bu destek paketiyle ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gıda ve hijyen kolisi ulaştırılacaktır. Destek Paketi satın alarak dayanışmaya ortak olun, yaralarımızı birlikte saralım. Lütfen satın almak istediğiniz paketi seçiniz.

Gıda Destek Paketi Hijyen Destek Paketi

Depremzede vatandaşlarımıza destek olmak isteyen hayırsever vatandaşlarımız; lütfen ulaştırmak istediğiniz paketi ve marketi seçiniz. Seçmiş olduğunuz paketin içeriğini inceleyebilir ve dilediğiniz tutar aralığında katkıda bulunabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bu desteklere yalnızca aracılık yapmakta, siz hayırsever vatandaşlarımızın yapmış olduğu destekleri doğrudan depremzede vatandaşlarımıza ulaştırmaktadır.

Ödeme işlemleriniz ile ilgili sorularınız için sıkça sorulan sorular başlığımızdan bilgi alabilir ya da Alo 153’ü arayabilirsiniz.

Lütfen Mağaza Seçiniz ikon
askıdan alınan ikon 0 ALINAN DESTEK PAKETİ
toplam ödenen ikon 0 TOPLAM ÖDENEN MİKTAR (TL)